Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Warwick: koncerty, princezny, rytířské turnaje i teambuilding

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Během třetího červnového týdne proběhne na hradě Warwick nedaleko Birminghamu tradiční hudební slavnost Great British Weekend. Každý, kdo hledá zábavu a nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu, by měl číst velice pozorně: na hradě Warwick se příští týden sejdou milovníci historie, pikniků a především koncertů vážné hudby pod širým nebem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hrad Warwick. | foto: VisitBritain

Dne 14. června začíná na hradě Warwick série koncertů vážné hudby a i milovníci jazzu si zde přijdou na své. Program akcí na Warwicku pro rok 2010 včetně červnového festivalu Great British Weekend naleznete zde.

Pátek 18. června se pro návštěvníky Warwicku promění v magickou noc. Díky přehlídce klasických hudebních symfonií, filmových melodií, velkolepému ohňostroji a v neposlední řadě chutným pokrmům se budete cítit jako v pohádce.  

CO MŮŽETE VIDĚT NA HRADĚ? PODÍVEJTE SE

Dirigent Jae Alexander s Anglickým národním symfonickým orchestrem provede večerem, který se jistě stane nezapomenutelným zážitkem. Produkci symfonického orchestru doplní vystoupení sólistů Wynne Evana a sopranistky Janet Mooney. Repertoár pátečního vystoupení je plný tradičních symfonií i novodobých melodií – například z velkofilmu Harry Potter.

Hrad Warwick. Hrad Warwick.

Výjimečnou atmosféru warwického "open air" koncertu podporuje neformální charakter celé akce. V areálu hradu není připravené hlediště v přísném režimu židliček, či lavic. Každý návštěvník si sám zvolí, zda chce sedět poblíž pódia, nebo si sedne na deku a během hudební produkce uspořádá piknik s rodinou.

Po setmění na všechny diváky čeká fantastická přehlídka umění pyrotechniků. Barvy, geometrické obrazce a světla rozzáří potemnělé nebe nad siluetou hradu a nejen dětem se oči rozzáří radostí.

Warwick pro celou rodinu

Warwick však není jen dějištěm hudebních slavností. Ve Velké Británii nenaleznete jiný hrad, který by měl tolik možností zábavy pro celou rodinu.

Atrakce Warwicku jsou připraveny především pro nejmenší návštěvníky. Hradní zázemí je uzpůsobené na všelijaké dětské dovádění a hrátky – každé dítko může absolvovat školu princezen a pážat. Pravidelně se zde konají rytířské turnaje a přehlídky středověkých řemesel a umění.

Každý, kdo vstoupí branami na nádvoří hradu, se bude cítit, jako by se vrátil v čase do dávných dob chrabrých rytířů a sličných princezen, které čekají na vysvoboditele ve věži. A pozor – nejnovější tamní atrakcí se stal hradní žalář, kam se odváží vstoupit jen Ti nejstatečnější.

Hrad Warwick.

Pohádkový Warwick je místo plné dobrodružství, poznání a smíchu. Pokud chcete vašim dětem připravit zážitek, na který nezapomenou, návštěva Warwicku bude tím nejlepším dárkem za pěkné vysvědčení.

Zde jsou uvedeny ceny vstupenek a otevírací doba. Podívejte se na video, které představuje hlavní atrakce, které na vás čekají. 

VisitBritain doporučuje Warwick nejen rodinám s dětmi, ale i majitelům firem, kteří uvažují o uspořádání týmového soustředění pro své zaměstnance. Informace o team buildingových akcích naleznete zde.

NAVŠTIVTE VELKOU BRITÁNII

Naplánujte si cestu s VisitBritain Journey Planner.

VisitBritain fanouškům Británie doporučuje sledovat soutěže na Facebooku či Twitteru.

Další informace o Londýně a Velké Británii hledejte na www.visitbritain.cz.
Nejčtenější

VIDEO: V lyžařském resortu se rozbila lanovka, lidé odlétávali ze sedaček

Zrychlená lanovka v Gruzii

Zraněním osmi lidí skončil incident v lyžařském resortu Gudauri ve východní Gruzii, kde se porouchala sedačková...

Lepšíme se, ale nejšťastnější je Finsko: sedm důvodů severského úspěchu

Finsko má krásnou lesnatou přírodu

Podle nejnovější studie z OSN je Finsko nejšťastnější zemí na světě. Mezi 196 zeměmi poskočilo na základě indexu štěstí...Jsme jako uplakánci, přitom život v Česku je privilegium, říká cestovatel

Cestovatel Petr Horký

V 90. letech byl známý jako moderátor dětských pořadů. Nyní je Petr Horký uznávaným dokumentaristou a cestovatelem....

Jednou je poznáte a máte to na doživotí. Jak prozkoumat moravské Chřiby

Chřibské bučiny z Kazatelny

Jen jednou se necháte očarovat přírodní a historickou pokladnicí Chřibů a je s vámi konec. Hledání všech možných skal,...

Za nespláchnutý záchod pokuta. V Singapuru se trestá i rákoskou

Singapurský park Gardens by the Bay. Na vandalismus tu rozhodně není místo.

Jedna z turisticky nejpopulárnějších metropolí jihovýchodní Asie je známá svou čistotou a nízkou kriminalitou. Za ty...

Další z rubriky

Bojíte se teroristického útoku? Nespěte v přízemí a horních patrech hotelu

Zvýšená bezpečnostní opatření na pražském Staroměstském náměstí po tragédii v...

Podle čeho si vybíráte hotelový pokoj? Podle výhledu, nebo abyste to neměli daleko do jídelny? Bývalý agent CIA tvrdí,...

Třikrát ke dnu a metál od Hitlera. Neobyčejný příběh jedné obyčejné lodě

Lodi je 90 let a po všech eskapádách už navždy kotví ve Stockholmu.

Vypadá tak nudně: ale šla třikrát ke dnu, zachránila 553 lidí, dostala medaili od Hitlera, potopilo ji torpédo, šly po...

Za nespláchnutý záchod pokuta. V Singapuru se trestá i rákoskou

Singapurský park Gardens by the Bay. Na vandalismus tu rozhodně není místo.

Jedna z turisticky nejpopulárnějších metropolí jihovýchodní Asie je známá svou čistotou a nízkou kriminalitou. Za ty...

Najdete na iDNES.cz