Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Warwick: koncerty, princezny, rytířské turnaje i teambuilding

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Během třetího červnového týdne proběhne na hradě Warwick nedaleko Birminghamu tradiční hudební slavnost Great British Weekend. Každý, kdo hledá zábavu a nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu, by měl číst velice pozorně: na hradě Warwick se příští týden sejdou milovníci historie, pikniků a především koncertů vážné hudby pod širým nebem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hrad Warwick. | foto: VisitBritain

Dne 14. června začíná na hradě Warwick série koncertů vážné hudby a i milovníci jazzu si zde přijdou na své. Program akcí na Warwicku pro rok 2010 včetně červnového festivalu Great British Weekend naleznete zde.

Pátek 18. června se pro návštěvníky Warwicku promění v magickou noc. Díky přehlídce klasických hudebních symfonií, filmových melodií, velkolepému ohňostroji a v neposlední řadě chutným pokrmům se budete cítit jako v pohádce.  

CO MŮŽETE VIDĚT NA HRADĚ? PODÍVEJTE SE

Dirigent Jae Alexander s Anglickým národním symfonickým orchestrem provede večerem, který se jistě stane nezapomenutelným zážitkem. Produkci symfonického orchestru doplní vystoupení sólistů Wynne Evana a sopranistky Janet Mooney. Repertoár pátečního vystoupení je plný tradičních symfonií i novodobých melodií – například z velkofilmu Harry Potter.

Hrad Warwick. Hrad Warwick.

Výjimečnou atmosféru warwického "open air" koncertu podporuje neformální charakter celé akce. V areálu hradu není připravené hlediště v přísném režimu židliček, či lavic. Každý návštěvník si sám zvolí, zda chce sedět poblíž pódia, nebo si sedne na deku a během hudební produkce uspořádá piknik s rodinou.

Po setmění na všechny diváky čeká fantastická přehlídka umění pyrotechniků. Barvy, geometrické obrazce a světla rozzáří potemnělé nebe nad siluetou hradu a nejen dětem se oči rozzáří radostí.

Warwick pro celou rodinu

Warwick však není jen dějištěm hudebních slavností. Ve Velké Británii nenaleznete jiný hrad, který by měl tolik možností zábavy pro celou rodinu.

Atrakce Warwicku jsou připraveny především pro nejmenší návštěvníky. Hradní zázemí je uzpůsobené na všelijaké dětské dovádění a hrátky – každé dítko může absolvovat školu princezen a pážat. Pravidelně se zde konají rytířské turnaje a přehlídky středověkých řemesel a umění.

Každý, kdo vstoupí branami na nádvoří hradu, se bude cítit, jako by se vrátil v čase do dávných dob chrabrých rytířů a sličných princezen, které čekají na vysvoboditele ve věži. A pozor – nejnovější tamní atrakcí se stal hradní žalář, kam se odváží vstoupit jen Ti nejstatečnější.

Hrad Warwick.

Pohádkový Warwick je místo plné dobrodružství, poznání a smíchu. Pokud chcete vašim dětem připravit zážitek, na který nezapomenou, návštěva Warwicku bude tím nejlepším dárkem za pěkné vysvědčení.

Zde jsou uvedeny ceny vstupenek a otevírací doba. Podívejte se na video, které představuje hlavní atrakce, které na vás čekají. 

VisitBritain doporučuje Warwick nejen rodinám s dětmi, ale i majitelům firem, kteří uvažují o uspořádání týmového soustředění pro své zaměstnance. Informace o team buildingových akcích naleznete zde.

NAVŠTIVTE VELKOU BRITÁNII

Naplánujte si cestu s VisitBritain Journey Planner.

VisitBritain fanouškům Británie doporučuje sledovat soutěže na Facebooku či Twitteru.

Další informace o Londýně a Velké Británii hledejte na www.visitbritain.cz.



Nejčtenější

V Paříži nainstalovali nové eko-pisoáry. Nechutné, bouří se místní

Pařížané si stěžují na výrazné pisoáry bez zástěn v centru města. (13. srpna...

Paříž přišla s novým nápadem, jak ekologicky využít lidskou moč. Nové červené pisoáry se slámou uvnitř dokážou vytvořit...

Izrael postavil své první mezinárodní letiště. Teroristé zde nemají šanci

Nové letiště postavili v Negevské poušti a pojmenovali po astronautu Ramonovi a...

První letadla s turisty tady sice mají začít přistávat v zimě, ale už je hotovo. Izrael nedávno slavnostně otevřel...



Musíte sebrat odvahu a se žralokem bojovat, řekl v Rozstřelu filmař žraloků

Steve Lichtag byl hostem pořadu Rozstřel.

Na začátku srpna usmrtil českého turistu v egyptském letovisku Marsá Alam žralok. V Egyptě nejde o ojedinělý útok, za...

Slovenský šerpa napsal historický milník, na vrchol Sněžky vynesl 165,5 kila

Slovenský šerpa pokořil sedmdesát let starý rekord (18. srpna 2018).

Tři padesátiletí extrémní vynašeči dohromady na zádech odnesli čtyři metráky vody. Čekala je kamenitá cesta i dvě stě...

Makarskou Češi milují, k nádherně zbarveným jezerům zabloudí málokterý

Modré jezero v Imotski

Krajina kolem Makarské si získala srdce českých turistů už v první polovině 20. století a dodnes patří mezi námi...

Další z rubriky

Nebuďte povýšení a nechovejte se jako stádo. Sedm cestovatelských hříchů

Vyrážet do světa bez zvídavosti je jedním z největších hříchů pod sluncem.

Chcete si prázdninové toulky po světě opravdu užít? Podívejte se na seznam zásadních chyb, které nesmíte na cestách...

Musíte sebrat odvahu a se žralokem bojovat, řekl v Rozstřelu filmař žraloků

Steve Lichtag byl hostem pořadu Rozstřel.

Na začátku srpna usmrtil českého turistu v egyptském letovisku Marsá Alam žralok. V Egyptě nejde o ojedinělý útok, za...

VIDEO: Mořského koníka ničí v Řecku nadměrný rybolov, chrání ho potápěči

Mořský koník

V zálivu u městečka Stratoni můžete při potápění narazit na bohatou kolonii mořských koníků. Ovšem pouze na jednom...

Najdete na iDNES.cz