Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

V cirkuse 21.století zvířata nehledejte

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Studia v domě zvaném Roundhouse v Londýně jsou prostorem pro kreativce. Roundhouse nabízí kvalitní zázemí a prostor pro nejrůznější aktivity a umělecké vyžití. Především mladí lidé a umělci mají příležitost přijít a svobodně tvořit - hudbu, umění, tanec, prostě cokoli, co je baví.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V cirkuse 21. století zvířata nehledejte. | foto: VisitBritain

Mohou se inspirovat, ovlivňovat a učit navzájem. Zde opravdu rozvíjíte své dovednosti a necháváte své nápady, aby poznali světlo světa. A to vše díky podpoře spousta organizací a firem Roundhouse supporters.

Zkušební prostor pro dramatický kroužek, hudební nahrávací studia, audiovizuální a zvuková technika na vysoké úrovni, odborníci, kteří rádi poradí. Jak název napovídá, celý prostor je kruhový a přímo ve středu je centrální "manéž", kde se střetávají umělci, kritici a diváci, aby si užili výsledek veškerého snažení a tvoření.

V cirkuse 21.století zvířata nehledejte.V cirkuse 21. století zvířata nehledejte.

Manéži se říká The Hub. Prostor Hub je uzpůsoben, aby zde probíhaly výstavy, umělecké instalace, ale hlavně performance všeho druhu. Learn more about the facilities available to you.

Zajímá Vás novodobé umění? Hledáte inspiraci, a nebo se chcete pobavit? Roundhouse je inspirativní, neformální prostor, kde se doslova pěstuje talent. Vypravte se do studií za uměním jako divák, nebo se sami zapojte a podělte se o své nápady.

Vstup pro mládež od 13 do 26 let zdarma a členství v klubu se pohybuje v řádech pár drobných. Zkušení lídři vás budou vést a inspirovat, naučí vás novým věcem a zapojíte se do projektů, které vás zaujmou. Click here to meet the team.

V cirkuse 21. století zvířata nehledejte.V cirkuse 21. století zvířata nehledejte.

Od 7. dubna do 16. května probíhá přímo ve víru uměleckých dílen a kurzů ve studiích Festival novodobého cirkusu. Kabaret, kejklířské umění, ohnivá show, nejohebnější akrobati světa a nevídané vizuální efekty. Mnohem víc na vás čeká v nabitém programu, který potrvá více jak měsíc a nabídne divákům spektakulární představení, jaká dosud neviděli. O svém představení se na rádiu BBC rozpovídal pionýr britské cirkusové scény Gerry Cottle.

Zde se podívejte na program a vyberte si podle svého gusta představení. Fantazii se meze nekladou a vy se budete jen divit, protože na festivalu v cirkuse rozhodně nenajdete cvičená zvířátka.

Dnes je show v manéži založena pouze na talentu a odhodlání účinkujících akrobatů. VisitBritain našla pro otrlé fanoušky novodobého umění video britského alternativního cirkusu - společnost Mutoid Waste, která bude vystupovat na festivalu se svými železnými příšerami a techno-punkovými klauny.

Více informací o Velké Británii hledejte na www.visitbritain.cz.
Staňte se fanouškem Love UK na Facebooku.
Nejčtenější

VIDEO: V lyžařském resortu se rozbila lanovka, lidé odlétávali ze sedaček

Zrychlená lanovka v Gruzii

Zraněním osmi lidí skončil incident v lyžařském resortu Gudauri ve východní Gruzii, kde se porouchala sedačková...

Lepšíme se, ale nejšťastnější je Finsko: sedm důvodů severského úspěchu

Finsko má krásnou lesnatou přírodu

Podle nejnovější studie z OSN je Finsko nejšťastnější zemí na světě. Mezi 196 zeměmi poskočilo na základě indexu štěstí...Jsme jako uplakánci, přitom život v Česku je privilegium, říká cestovatel

Cestovatel Petr Horký

V 90. letech byl známý jako moderátor dětských pořadů. Nyní je Petr Horký uznávaným dokumentaristou a cestovatelem....

O víkendu se bude psát historie. Boeing 787 poletí z Londýna do Austrálie

Qantas na linku Perth - Londýn nasadí letoun Boeing 787-9 Dreamliner.

První přímý komerční let mezi Austrálií a Evropou se uskuteční v sobotu na trase Perth - Londýn dlouhé 14 498 kilometrů...

Jednou je poznáte a máte to na doživotí. Jak prozkoumat moravské Chřiby

Chřibské bučiny z Kazatelny

Jen jednou se necháte očarovat přírodní a historickou pokladnicí Chřibů a je s vámi konec. Hledání všech možných skal,...

Další z rubriky

V Grytvikenu vyškvařili 175 tisíc velryb na devět milionů barelů s olejem

Velrybářský přístav Grytviken na severovýchodním pobřeží ostrova Jižní Georgia...

Z pohledu současné ekologie působí počty z bývalé velrybí továrny Grytviken jako opravdová doba temna. Během 62 let...

Lepšíme se, ale nejšťastnější je Finsko: sedm důvodů severského úspěchu

Finsko má krásnou lesnatou přírodu

Podle nejnovější studie z OSN je Finsko nejšťastnější zemí na světě. Mezi 196 zeměmi poskočilo na základě indexu štěstí...

Bojíte se létat? Při cestě z Tokia na Havaj neodlepíte nohy od země

Cestujícím s virtuální japonskou leteckou společností First Airlines jsou k...

Japonci přišli s řešením pro ty, kteří mají panický strach z létání: založili první virtuální leteckou společnost First...

Najdete na iDNES.cz