Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Užijte si letní olympijské hry v Londýně po svém

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dějiště příštích olympijských her bude tentokrát na území Evropy, v Británii. Ostrovní království se připravuje na pořádání velice pečlivě a chce umožnit každému, aby zažil olympijskou atmosféru "na vlastní kůži". Chcete vědět, jak se proměňuje Londýn, kde vyroste olympijský park a co všechno čeká na ty, kteří se do Británie vypraví?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

LOH 2012 Londýn | foto: Visit Britain

Rozhodně to nebude "jen" velkolepá přehlídka sportovních talentů ze všech koutů světa. Proměny, kterými prochází město Londýn lze zaznamenat už dnes. Olympijský stadion a park vyrůstají ve východní části města, ve čtvrti Stanford.

Londýnská olympijská sportoviště budou snadno dostupná pro všechny a každý divák bude mít v den konání závodu dopravu po městě zdarma. Projedete se zbrusu novou trasou nadzemky až do stanice Stanford, kam Vás navíc z centra za pouhých 7 minut sveze ekologický rychlovlak, který byl pojmenován "Oštěp".

LOH 2012 Londýn

Ten, kdo Londýn zná, by si neměl nechat ujít příležitost shlédnout závody uprostřed Hyde Parku, triatlon podél Temže nebo úžasná sportoviště v Greenwichském parku. Dokonce přímo v centru města proběhnou tři závody, na které bude vstup zdarma.

A všichni ostatní, kteří obdivují britskou metropoli pouze na obrázcích, mají úžasnou příležitost, jak poznat město ve chvíli, kdy bude středem pozornosti sportovního i kulturního světa.

Do roku 2012 se změní v pulzující město 3. tisíciletí. Milovníci architektury budou nadšeni novými stavbami, jako je Olympijský stadion, Vodní centrum nebo Mediální centrum. Všichni návštěvníci si jistě rádi odpočinou v nově vysazeném parku uprostřed Stanfordu, v srdci olympijského dění. Zároveň fanouškům neuniknou žádné závody díky několika obrazovkám, které zde budou rozmístěny.

Olympijské a paralympijské hry ale nebudou probíhat pouze v Londýně! Fotbalové stadiony ve skotském Glasgow, Birminghamu, Manchesteru, nebo úžasné centrum Millenium v Cardiffu budou hostit turnaj světových špiček.

Záliv v Portlandu se stane dějištěm závodů v plachtění a nově vybudované vodní kanály u jezera Dorney uvítají kanoisty. V hrabství Essex proběhnou cyklistické soutěže. Jednoduše řečeno, diváci se mají na co těšit a mají zaručené pohodlí. Velká Británie je připravena na LOH 2012 prodat 9 000 000 vstupenek.

LOH 2012 Londýn

Vzhledem k současnému velice příznivému kurzu libry vůči koruně nemusíte čekat do roku 2012! Olympijské hry provází celospolečenský kulturní program, tzv. kulturní olympiáda, která je již v plném proudu. Po celé Británii probíhají série uměleckých výstav, představení, workshopů, festivalů a koncertů. Autoři děl se inspirovali olympijskou myšlenkou a ve všech regionech je možné shlédnout akce kulturní olympiády.

Galerie a muzea, knihovny a multimediální centra podporují tento doprovodný program expozicemi, které zobrazují nejen sportovní svět, ale i rozmanitost kultur z celého světa. Velká Británie dává šance mladým umělcům a podporuje vznik a instalaci nezávislého umění, které se shledává s kladným ohlasem návštěvníků z celého světa.

Festivalový maraton probíhá neustále a vyvrcholí Světovým kulturním festivalem na jaře 2012 a Mezinárodním filmovým festivalem v Londýně.

LOH 2012 Londýn

Součástí uměleckých vystoupení, přehlídek a performancí jsou i projekty handicapovaných umělců a všech lidí, kteří mají chuť se zapojit. Paralympijské hry v Londýně 2012 budou prvními hrami na území Spojeného království, ale podle pořadatelů to budou ty nejúžasnější hry, jaké kdy proběhly.

Pokud chcete zažít víc, než kulturní zážitek či úžasná sportovní představení, můžete se i Vy zapojit do organizace her a zažít olympijskou atmosféru na vlastní kůži. Přihlaste se do dobrovolnického programu na oficiálních stránkách LOH 2012.

Každý má šanci stát se členem organizačního týmu dobrovolníků, který bude čítat až 70 000 lidí. Neváhejte a zaregistrujte se, nábor startuje na jaře 2010.

Oficiální stránky LOH 2012 www.london2012.com.

Informace o Londýně a Velké Británii naleznete na www.visitbritain.cz.
Staňte se fanouškem Love UK na Facebooku!
Nejčtenější

VIDEO: V lyžařském resortu se rozbila lanovka, lidé odlétávali ze sedaček

Zrychlená lanovka v Gruzii

Zraněním osmi lidí skončil incident v lyžařském resortu Gudauri ve východní Gruzii, kde se porouchala sedačková...

Zákaz vstupu na panské. Turisté chtějí průchod cenným lesem hájit u soudu

Vstup do Rukávečské obory u Milevska v září 2010.

V Česku je na spadnutí první soudní spor o zpřístupnění turistické značené cesty, kterou zahradil majitel pozemku a...Lepšíme se, ale nejšťastnější je Finsko: sedm důvodů severského úspěchu

Finsko má krásnou lesnatou přírodu

Podle nejnovější studie z OSN je Finsko nejšťastnější zemí na světě. Mezi 196 zeměmi poskočilo na základě indexu štěstí...

Mám život v tašce, ale skončit nemůžu, říká horský vůdce

Josef Šimůnek

Josef Šimůnek má zajímavé povolání. Je horským vůdcem. V České republice má toto mezinárodní osvědčení jen třicet lidí....

Za nespláchnutý záchod pokuta. V Singapuru se trestá i rákoskou

Singapurský park Gardens by the Bay. Na vandalismus tu rozhodně není místo.

Jedna z turisticky nejpopulárnějších metropolí jihovýchodní Asie je známá svou čistotou a nízkou kriminalitou. Za ty...

Další z rubriky

V Grytvikenu vyškvařili 175 tisíc velryb na devět milionů barelů s olejem

Velrybářský přístav Grytviken na severovýchodním pobřeží ostrova Jižní Georgia...

Z pohledu současné ekologie působí počty z bývalé velrybí továrny Grytviken jako opravdová doba temna. Během 62 let...

Tři dny v korunách stromů tropického pralesa. Parádní adrenalin v Laosu

Jízda vysoko nad údolím je nezapomenutelná.

Cítíme stoupající nával adrenalinu. Nasazujeme sedák, připneme karabinu k ocelovému lanu zip-liny a za chvíli už letíme...

V Číně vznikne obří přírodní rezervace pro pandy za 1,5 miliardy dolarů

Ilustrační foto.

Bank of China slíbila, že v průběhu následujících pěti let investuje nejméně 1,5 miliardy dolarů do vytvoření přírodní...

Najdete na iDNES.cz