Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Užijte si letní olympijské hry v Londýně po svém

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dějiště příštích olympijských her bude tentokrát na území Evropy, v Británii. Ostrovní království se připravuje na pořádání velice pečlivě a chce umožnit každému, aby zažil olympijskou atmosféru "na vlastní kůži". Chcete vědět, jak se proměňuje Londýn, kde vyroste olympijský park a co všechno čeká na ty, kteří se do Británie vypraví?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

LOH 2012 Londýn | foto: Visit Britain

Rozhodně to nebude "jen" velkolepá přehlídka sportovních talentů ze všech koutů světa. Proměny, kterými prochází město Londýn lze zaznamenat už dnes. Olympijský stadion a park vyrůstají ve východní části města, ve čtvrti Stanford.

Londýnská olympijská sportoviště budou snadno dostupná pro všechny a každý divák bude mít v den konání závodu dopravu po městě zdarma. Projedete se zbrusu novou trasou nadzemky až do stanice Stanford, kam Vás navíc z centra za pouhých 7 minut sveze ekologický rychlovlak, který byl pojmenován "Oštěp".

LOH 2012 Londýn

Ten, kdo Londýn zná, by si neměl nechat ujít příležitost shlédnout závody uprostřed Hyde Parku, triatlon podél Temže nebo úžasná sportoviště v Greenwichském parku. Dokonce přímo v centru města proběhnou tři závody, na které bude vstup zdarma.

A všichni ostatní, kteří obdivují britskou metropoli pouze na obrázcích, mají úžasnou příležitost, jak poznat město ve chvíli, kdy bude středem pozornosti sportovního i kulturního světa.

Do roku 2012 se změní v pulzující město 3. tisíciletí. Milovníci architektury budou nadšeni novými stavbami, jako je Olympijský stadion, Vodní centrum nebo Mediální centrum. Všichni návštěvníci si jistě rádi odpočinou v nově vysazeném parku uprostřed Stanfordu, v srdci olympijského dění. Zároveň fanouškům neuniknou žádné závody díky několika obrazovkám, které zde budou rozmístěny.

Olympijské a paralympijské hry ale nebudou probíhat pouze v Londýně! Fotbalové stadiony ve skotském Glasgow, Birminghamu, Manchesteru, nebo úžasné centrum Millenium v Cardiffu budou hostit turnaj světových špiček.

Záliv v Portlandu se stane dějištěm závodů v plachtění a nově vybudované vodní kanály u jezera Dorney uvítají kanoisty. V hrabství Essex proběhnou cyklistické soutěže. Jednoduše řečeno, diváci se mají na co těšit a mají zaručené pohodlí. Velká Británie je připravena na LOH 2012 prodat 9 000 000 vstupenek.

LOH 2012 Londýn

Vzhledem k současnému velice příznivému kurzu libry vůči koruně nemusíte čekat do roku 2012! Olympijské hry provází celospolečenský kulturní program, tzv. kulturní olympiáda, která je již v plném proudu. Po celé Británii probíhají série uměleckých výstav, představení, workshopů, festivalů a koncertů. Autoři děl se inspirovali olympijskou myšlenkou a ve všech regionech je možné shlédnout akce kulturní olympiády.

Galerie a muzea, knihovny a multimediální centra podporují tento doprovodný program expozicemi, které zobrazují nejen sportovní svět, ale i rozmanitost kultur z celého světa. Velká Británie dává šance mladým umělcům a podporuje vznik a instalaci nezávislého umění, které se shledává s kladným ohlasem návštěvníků z celého světa.

Festivalový maraton probíhá neustále a vyvrcholí Světovým kulturním festivalem na jaře 2012 a Mezinárodním filmovým festivalem v Londýně.

LOH 2012 Londýn

Součástí uměleckých vystoupení, přehlídek a performancí jsou i projekty handicapovaných umělců a všech lidí, kteří mají chuť se zapojit. Paralympijské hry v Londýně 2012 budou prvními hrami na území Spojeného království, ale podle pořadatelů to budou ty nejúžasnější hry, jaké kdy proběhly.

Pokud chcete zažít víc, než kulturní zážitek či úžasná sportovní představení, můžete se i Vy zapojit do organizace her a zažít olympijskou atmosféru na vlastní kůži. Přihlaste se do dobrovolnického programu na oficiálních stránkách LOH 2012.

Každý má šanci stát se členem organizačního týmu dobrovolníků, který bude čítat až 70 000 lidí. Neváhejte a zaregistrujte se, nábor startuje na jaře 2010.

Oficiální stránky LOH 2012 www.london2012.com.

Informace o Londýně a Velké Británii naleznete na www.visitbritain.cz.
Staňte se fanouškem Love UK na Facebooku!Nejčtenější

Naivní Češi v sandálech jsou v Chorvatsku pojem. Znají je i záchranáři

Milovníci hor ocení při návštěvě Makarské výstup na vrcholky Biokova.

Makarska je klenot Dalmácie, ale umí být i nebezpečná. Nádherná a unikátní příroda totiž bývá při nepříznivém počasí...

V Paříži nainstalovali nové eko-pisoáry. Nechutné, bouří se místní

Pařížané si stěžují na výrazné pisoáry bez zástěn v centru města. (13. srpna...

Paříž přišla s novým nápadem, jak ekologicky využít lidskou moč. Nové červené pisoáry se slámou uvnitř dokážou vytvořit...Slovensko bez turistů. Nejkrásnější dolina Nízkých Tater zeje prázdnotou

Dolina Štiavnica od Štefánikovy chaty

Za nejkrásnější dolinu Nízkých Tater bývá obvykle považována Demänovská dolina s turistickým střediskem Jasná a...

Nebuďte povýšení a nechovejte se jako stádo. Sedm cestovatelských hříchů

Vyrážet do světa bez zvídavosti je jedním z největších hříchů pod sluncem.

Chcete si prázdninové toulky po světě opravdu užít? Podívejte se na seznam zásadních chyb, které nesmíte na cestách...

Turisté si odvážejí z pláží Sardinie písek, úřady rozdávají vysoké pokuty

Ilustrační snímek

Úřady na Sardinii bojují proti turistům, kteří si z tamních pláží odnáší na památku písek, což poškozuje životní...

Další z rubriky

Domy měla špinavé od sazí, teď je Zalipie nejbarevnější vesnicí Polska

V Zalipii překvapí také malovaná kamna.

Na první pohled vypadají zdejší domy jako vystřižené z dětských omalovánek. Lidové malby se tu ovšem objevují na všech...

Francouzský park povolal opeřené uklízeče, nedopalky zničí letka havranů

Ve francouzském zábavním parku budou sbírat odpadky havrani. Ilustrační snímek

V zábavním parku Puy du Fou na západě Francie bude o pořádek pečovat šestice havranů. Ptáci byli vycvičeni na sbírání...

Naivní Češi v sandálech jsou v Chorvatsku pojem. Znají je i záchranáři

Milovníci hor ocení při návštěvě Makarské výstup na vrcholky Biokova.

Makarska je klenot Dalmácie, ale umí být i nebezpečná. Nádherná a unikátní příroda totiž bývá při nepříznivém počasí...

Najdete na iDNES.cz