Pátek 27. dubna
BASKETBAL, 1. liga mužů, skupina play out: Kroměříž - Ústí nad Labem (18).
FOTBAL, 1. liga: FC Synot - Příbram (ve Starém Městě v 16.30).
MOTORISMUS: Valašská rallye (start ve Valašském Meziříčí v 17.10).
RŮZNÉ: Přehlídka asijských bojových umění ve zlínské sportovní hale (18).
Sobota 28. dubna
FOTBAL
2. liga: Zlín - Opava (16.30)
MSFL: Nový Jičín - Olomouc B, SK Hranice - Poštorná (16.30)
divize: Slušovice - Židenice, Kroměříž - Zlín B (16.30)
I. A třída: Tupesy - Hodonín (16.30)
I. B třída: Lukov - Rožnov pod Radhoštěm, Žarošice - FC Synot C (16.30)
1. liga dorostu: FC Synot - České Budějovice (v Uherském Hradišti), Zlín - Baník Ostrava (na Vršavě 11 a 13.15)
moravskoslezská liga dorostu: Zlín B - Stavo Artikel Brno B (na Vršavě), V. Otrokovice - FC Synot B (10.15 a 12.30), Valašské Meziříčí - Jeseník (13.15 a 15.15)
župní přebory, slezský: Fulnek - Frýdek-Místek B, Rožnov - Český Těšín a Velké Hoštice - Poruba (16.30)
středomoravský: Polešovice - Vlachovice a Šardice - Uherský Brod (16.30)
HÁZENÁ
extraliga žen: Kunovice - Cheb (v Hluku v 17)
1. liga mužů: Zlín - Náchod (17)
HOKEJBAL, národní liga: Kroměříž - Staré Brno (ve Fryštáku), Slavičín - Toronto Olomouc (12), Kroměříž - Toronto Olomouc (ve Fryštáku), Slavičín - Staré Brno (16).
MOTORISMUS: Valašská rallye (start ve Valašském Meziříčí v 10.50, cíl v 17.02)
TENIS, 2. liga smíšených družstev: Uherské Hradiště - Napajedla, Nový Jičín - NH Ostrava C (10)
Neděle 29. dubna
FOTBAL
MSFL: Synot B - Kunovice (v Uherském Hradišti 10.15)
divize: Slavičín - Napajedla (10.15), Dolní Němčí - Svitavy (16.30)
župní přebory, slezský: Bystřice nad Olší - Mokré Lazce, Krásné Pole - Bolatice, Krnov - Muglinov, Pustá Polom - Bohumín a Lichnov - Frenštát (16.30)
středomoravský: Mutěnice - Břestek, Veselí - Vacenovice, Mysločovice - Kateřinice, Hradčovice - Velké Karlovice, Hluk - Morkovice a Kostelec - V. Otrokovice (16.30)
I. A třída: Brumov B - Horní Lideč (10), Jiskra Otrokovice - Štítná n. Vl., Podlesí - Hrachovec, Vizovice - Holešov, Hovězí - FC Vsetín, Fryšták - Stavokov Vsetín, Mladcová - Luhačovice, Újezdec - Nedakonice, Ostrožská Nová Ves - Prakšice, Boršice - Kvasice, Vracov - Bzenec, Nedachlebice - Rohatec, Mikulčice - Bojkovice (16.30)
I. B třída: Všetuly - Štípa, Kyjov B - Zlechov (10.15), Újezd - Valašská Polanka, Valašská Bystřice - Semetín, Zašová - Juřínka, Loučka - Horní Bečva, Lidečko - Prostřední Bečva, Kelč - Bylnice, Lužkovice - Žeranovice, Jalubí - Zborovice, Zdounky - Roštění, SKP Zlín - Březolupy, Hřivínův Újezd - Morkovice B, Jarošov - Koryčany, Strání - Milotice, Kostelec - Uherský Ostroh, Dubňany - Velká nad Veličkou, Hroznová Lhota - Slavkov, Ždánice - Kněždub (16.30)
Házená
2. liga mužů: Rožnov - Sokolnice, Valašská Bystřice - Přerov (10.30)
3. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem - Polanka (10.30)