Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nechte se donést za muzikálem do Londýna

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete se podívat do Londýna? V pondělí 1. března zahajujeme unikátní soutěž pro všechny milovníky a milovnice kávy z Česka a Slovenska s názvem "Nes kafe dál". Zapojte se do pozoruhodné štafety, předejte "kafe" a buďte součástí vítězného týmu. Hlavní cenou je letecký zájezd do Londýna s ubytováním a vstupenkami na vybraný muzikál.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Věděli jste například, že v Londýně se mluví více než 300 jazyky a má nejvyšší koncentraci turistických zajímavostí v celé Británii? | foto: Visit Britain

Vstup do soutěže najdete na www.facebook.com/budclassic.

Atmosféra Londýna na vás při jeho návštěvě dýchne okouzlující osobitostí. Londýn je vyhlášenou kosmopolitní metropolí plnou kulturních i historických památek, ale i evropskou mekkou muzikálů.

Věděli jste například, že v Londýně se mluví více než 300 jazyky a má nejvyšší koncentraci turistických zajímavostí v celé Británii? Je to i město hudby - je tu na 400 míst, kde se hraje všechno od opery po jazz, rock nebo hip hop a celé město je poseté slavnými hudebními památníky.

Londýn.

V období od 1. do 21. března 2010 máte v soutěži "Nes kafe dál" jedinečnou šanci vyhrát letecký zájezd do Londýna včetně ubytování a vstupenek na vybraný muzikál a do unikátního muzea hudby British Music Experience.

Ve hře jsou také vstupenky na jeden z velkých letních hudebních festivalů v Česku či na Slovensku pro vás a vaše přátele. Hrajte o dobře vyladěné hudební zážitky.

Dva národy, dvě pohlaví, čtyři štafety

Soutěž bude probíhat na území ČR a Slovenska. Je založena na principu štafety, v níž si účastníci mezi sebou budou předávat velkou maketu červeného hrnku NESCAFÉ. Stát proti sobě budou týmy českých a slovenských mužů a žen.

Dva národy, dvě pohlaví, čtyři štafety. Ta štafeta, do níž se během konání soutěže zapojí nejvíce účastníků a hrnek přitom projde předem vytyčenými průchozími body, vyhrává. O tom, jak tento boj dopadne, můžete nemalou měrou rozhodnout právě vy.

Již brzy se ukáže, zda jsou lepšími týmovými hráči muži nebo ženy a zároveň, jestli jsou Češi větší nadšenci do soutěžení než Slováci. Zapojte sebe a své kamarády/kamarádky do soutěžního klání a předveďte svým drahým polovičkám, jak se dokážete položit do hry a táhnout za jeden provaz, resp. hrnek.

Londýn.

Nechte se povzbudit novou, jemně vyladěnou chutí kávy NESCAFÉ Classic a zapojte se do jedinečné soutěže! Veškeré informace o soutěži včetně pravidel a možností, jak se zapojit do hry, naleznete na http://www.facebook.com/budclassic.

Komfortní cestu do britské metropole a ubytování pro vítěze zajistí British Airways (www.ba.com), o kulturní vyžití se postará britská cestovatelská centrála VisitBritain (www.visitbritain.cz).
Nejčtenější

Zákaz vstupu na panské. Turisté chtějí průchod cenným lesem hájit u soudu

Vstup do Rukávečské obory u Milevska v září 2010.

V Česku je na spadnutí první soudní spor o zpřístupnění turistické značené cesty, kterou zahradil majitel pozemku a...

VIDEO: V lyžařském resortu se rozbila lanovka, lidé odlétávali ze sedaček

Zrychlená lanovka v Gruzii

Zraněním osmi lidí skončil incident v lyžařském resortu Gudauri ve východní Gruzii, kde se porouchala sedačková...Ve Finsku vzniklo luxusní útočiště pro cool Superholky, kam muži nesmí

Kristina Rothová - podnikatelka, zakladatelka komunity SuperShe a majitelka...

Sžírá vás rychlý tep moderní doby, tlak ostře nastavené korporace, pro kterou pracujete, i partnerovy nálady doma?...

Mám život v tašce, ale skončit nemůžu, říká horský vůdce

Josef Šimůnek

Josef Šimůnek má zajímavé povolání. Je horským vůdcem. V České republice má toto mezinárodní osvědčení jen třicet lidí....

Třikrát ke dnu a metál od Hitlera. Neobyčejný příběh jedné obyčejné lodě

Lodi je 90 let a po všech eskapádách už navždy kotví ve Stockholmu.

Vypadá tak nudně: ale šla třikrát ke dnu, zachránila 553 lidí, dostala medaili od Hitlera, potopilo ji torpédo, šly po...

Další z rubriky

Krokodýli v chrámu a jednorožci v kavárně. Skrytá tajemství Bangkoku

Wat Traimit najdete snadno, už do dáli září zlatem.

Rušná, obrovská, se spoustou turistických, ale i méně nápadných míst - taková je thajská metropole Bangkok. Jedno z...

Doma v cizině: V Česku všichni spoléhají na stát, v Egyptě na rodinu

Lenka zažila v Egyptě lásku na první pohled. Za měsíc proběhla svatba.

O Egyptě nevěděla vůbec nic, přijela jen na dovolenou a objednala si výlet na čtyřkolkách, na kterém se seznámila se...

Z Machu Picchu vykázali evropské turisty, fotili se s odhaleným pozadím

Machu Picchu v Peru

Správa archeologické památky Machu Picchu vyloučila z areálu tři evropské turisty, kteří se na místě fotografovali s...

Najdete na iDNES.cz