Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Magická kavárna Ripley´s v Londýně je plná kuriozit

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Fandíte komiksům, sbíráte kuriozity nebo se zajímáte o záhady a pozoruhodné příběhy? Pak je jisté, že vám jméno Ripley není cizí. Společnost Ripley´s – Believe it or not! připravila pro obdivovatele a žáky pana Ripleyho novou atrakci v Londýně. Navštivte pozoruhodnou kavárnu, ve které si budete připadat jako ve světě kouzel.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Velká Británie se pyšní jedním z největších Ripleyho muzeí na světě. | foto: Visit Britain

Robert Leroy Ripley se narodil v roce 1890 v Kalifornii. Byl to talentovaný samouk a oblast jeho působení byla skutečně obdivuhodná. Ripley byl umělec, ilustrátor, sběratel podivných a neuvěřitelných faktů a skutků. Zajímal se o nevysvětlitelné a tajemné příběhy, a tak se z něj stal vášnivý cestovatel - navštívil více jak 200 zemí světa.

V roce 1918 poprvé vyšel v listu New York Globe jeho komiks Believe it or not! (Věřte nebo ne!), ze kterého se během následujících let stal "trhák". Překlady komiksu vycházely v téměř 200 novinách ve 42 zemích světa.

Magická kavárna Ripley´s v Londýně je plná kuriozit.

V roce 1933 Ripley poprvé představil světu svou sbírku kuriozit a neuvěřitelných faktů na umělecké výstavě v Chicagu. Tuto expozici navštívily 2 miliony diváků a Ripley s ní procestoval Spojené státy. Zemřel v roce 1950, jeho odkaz však přetrvává dodnes.

V současné době je ve 13 zemích světa 74 Ripleyho zábavních center. Navštívit můžete muzea, akvária, zrcadlová bludiště, starodávný Ripleyho McDonald, voskové muzeum a spousta dalších neuvěřitelných míst.

Velká Británie se pyšní jedním z největších Ripleyho muzeí na světě a přímo v srdci londýnské čtvrti West End na Piccadilly Circus se nachází čtyřpatrové muzeum! Můžete zde obdivovat více jak 500 bizarních exponátů, a také se projít v zrcadlovém bludišti. Přímo v budově se nachází i obchod s upomínkovými předměty a kuriozitami, které si můžete pořídit na památku.

Magická kavárna Ripley´s v Londýně je plná kuriozit.

A právě zde byla v březnu otevřena Ripleyho pozoruhodná kavárna! Na duben a květen je připravena speciální nabídka - prohlídky pro vícečlenné skupiny spojené s návštěvou kavárny. Využijte skvělé příležitosti! Vydejte se na prohlídku muzea a poté se posilněte chutným obědem v Ripleyho kavárně.

To vše za sympatickou cenu 15.95 liber. Rezervujte si prohlídku s obědem na emailu amartinez@ripleyslondon.com. Nabídka platí pro skupiny čítající více jak 10 lidí.

Druhé britské Ripleyho centrum se nachází v Blackpoolu, což je město severněji od Londýna. Cesta do Blackpoolu se vyplatí, naleznete zde největší turistickou atrakci Velké Británie, která pochází, jak jinak, než z dílny talentovaného pana Ripleyho.

Na pobřežní promenádě Ocean Road se nachází Ripleyho fantastická pláž, kde se bude líbit celé rodině. Za přívětivé ceny objevujte hologramové sochy, umění z nevyužitých surovin, dvouhlavý dobytek nebo kohoutek, ze kterého neustále vytéká voda, aniž by k němu vedlo potrubí. Věřte nebo ne!

Autor:

Visit BritainNejčtenější

V Paříži nainstalovali nové eko-pisoáry. Nechutné, bouří se místní

Pařížané si stěžují na výrazné pisoáry bez zástěn v centru města. (13. srpna...

Paříž přišla s novým nápadem, jak ekologicky využít lidskou moč. Nové červené pisoáry se slámou uvnitř dokážou vytvořit...

Izrael postavil své první mezinárodní letiště. Teroristé zde nemají šanci

Nové letiště postavili v Negevské poušti a pojmenovali po astronautu Ramonovi a...

První letadla s turisty tady sice mají začít přistávat v zimě, ale už je hotovo. Izrael nedávno slavnostně otevřel...Musíte sebrat odvahu a se žralokem bojovat, řekl v Rozstřelu filmař žraloků

Steve Lichtag byl hostem pořadu Rozstřel.

Na začátku srpna usmrtil českého turistu v egyptském letovisku Marsá Alam žralok. V Egyptě nejde o ojedinělý útok, za...

Slovenský šerpa napsal historický milník, na vrchol Sněžky vynesl 165,5 kila

Slovenský šerpa pokořil sedmdesát let starý rekord (18. srpna 2018).

Tři padesátiletí extrémní vynašeči dohromady na zádech odnesli čtyři metráky vody. Čekala je kamenitá cesta i dvě stě...

Makarskou Češi milují, k nádherně zbarveným jezerům zabloudí málokterý

Modré jezero v Imotski

Krajina kolem Makarské si získala srdce českých turistů už v první polovině 20. století a dodnes patří mezi námi...

Další z rubriky

Musíte sebrat odvahu a se žralokem bojovat, řekl v Rozstřelu filmař žraloků

Steve Lichtag byl hostem pořadu Rozstřel.

Na začátku srpna usmrtil českého turistu v egyptském letovisku Marsá Alam žralok. V Egyptě nejde o ojedinělý útok, za...

Bioplynka na Everestu. Nový projekt má odstranit tuny horolezeckých výkalů

Horolezci se kochají pohledem na Mount Everest

Mount Everest je výzva. Tisíce vášnivých horolezců se každým rokem snaží pokořit vrchol nejvyšší hory světa, ale jen...

Soudruzi nás poslali rovnou pod rentgen. Trabanty dojely přes Čínu do Ruska

Expedice Dana Přibáně musela na čínské hranici projít důslednou kontrolou....

Dostat se do Číny letadlem je celkem snadné. Vjet tam autem je ale noční můrou. Pokud tedy není vaším snem...

Najdete na iDNES.cz