Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Lyžařský servis 14. 3. 2003

JIZERSKÉ HORY

Ještěd - od 8.30 do 16.30 jezdí sedačková lanovka a vlek na F 10, od 17 do 21 hodin pak na F 10 večerní lyžování, otevřená je spodní část slalomového vrchu. Lyžuje se na čtvrt metru, po ránu zmrzlého sněhu, v areálu je snížené jízdné o 40 %.

Bedřichov - jezdí všechny vleky, na denně upravovaných sjezdovkách je 40 cm mokrého sněhu. Večerní lyžování od 16 do 21 hodin.

Severák - ve středisku jezdí všechny vleky, sjezdovky jsou upravené s 30 cm vrstvou mokrého sněhu, sjezdovka JIH je uzavřená.

Špičák - jezdí všechny vleky. Sjezdovky jsou upravené, leží na nich 60 cm sněhu, včetně technického, na turistické sjezdovce jsou omezené podmínky.

Smržovka - lyžuje se na půl metru firnového upraveného sněhu. Večerní lyžování do 21 hodin.

Desná - Parlament - na sjezdovkách leží 15 cm zmrzlého sněhu. Velký vlek nejezdí, dětský vlek a školička lyžování v provozu od 9 do 17 hodin.

Černá Říčka - vleky jsou v provozu, sjezdovky jsou upravené, pokryté 50 cm prachového sněhu.

Josefův Důl - vleky v provozu, lyžuje se na upravených sjezdovkách, na kterých leží 35 cm mokrého sněhu. Upravené jsou rovněž běžecké tratě. V sobotu se koná v areálu Lucifer Dětský karneval.

Zásada - vleky jezdí, sjezdovky jsou upravené s 50 cm zmrzlého sněhu. Noční lyžování od 17 do 21 hodin.

Kořenov - Rejdice - jezdí vlek i lanovka, na denně upravované sjezdovce leží půl metru prachového sněhu. U rampa v provozu, večerní lyžování do 21 hodin.

Jizerská magistrála je upravená, vrstva sněhu dosahuje 20, na hřebenech až 60 cm.

Nádraží Praha Vršovice