Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dostih Royal Ascot: extravagantní klobouky i královská rodina

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Potřebujete dobrý oblek, ale není to opera. Dámy se zde předhání, která má extravagantnější pokrývku hlavy, ale na módní přehlídku vás nezveme. Uvidíte Její Veličenstvo, ale není to audience. Můžete vydělat spoustu peněz, ale ani burza to není.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Letos se Royal Ascot uskuteční ve dnech 15. – 19. června. | foto: VisitBritain

Uhádli jste, kam se s britským speciálem VisitBritain vypravíme tentokrát? Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského sedla.

Ve dnech 15. až 19. června se sjedou do městečka Ascot v hrabství Berkshire obdivovatelé koňských dostihů na tradiční závod Royal Ascot, nejprestižnější koňský dostih Velké Británie.

V roce 1711 založila Královna Anna Stuartovna závodní dráhu v městečku Ascot a nedlouho na to uspořádala první dostihový závod na 6 437 metrů.

Dostih Royal AscotDostih Royal Ascot

Dostihy se zde jezdí úctyhodných tři sta let a zahájení dostihové sezóny se dodnes účastní královna s rodinou. Její přítomnost dává již tak velmi vybrané společnosti nádech starých aristokratických dob.

Výjimečná společenská událost

Letos se Royal Ascot uskuteční ve dnech 15. – 19. června. Kromě hlavního závodu Ascot Gold Cup, ve kterém závodí čtyřletí a starší koně v závodě na 4 023 metrů, hostí Ascot dalších 35 samostatných závodů, které jsou rozděleny podle významu, stáří koní nebo délky závodu.

Celé závodiště patří Royal Estate - soukromé společnosti, která je majetkem členů královské rodiny. Royal Estate ve spolupráci s Allied Irish Bank se podílely na rekonstrukci tribuny které byly dokončeny v roce 2006 a stály přes 7 miliard korun. Jak se tato investice vyplatila, můžete zjistit sami na virtuální prohlídce soukromých boxů.

Dostih Royal Ascot

Závody v Ascotu jsou nejen příležitostí ke sledování napínavých závodů plných vzrušení, ale především výjimečnou společenskou událostí. Do areálu vás bez vhodného oblečení nepustí.

Sledujte závody z pohodlí soukromého boxu

A protože je Anglie proslulá svým nepříliš vlídným počasím, je jasné, že se nebudete tlačit na tribunách, vystaveni na pospas větru a dešti, nýbrž že využijete možnosti sledovat závody z pohodlí soukromého boxu. Ten nejlepší vás sice bude stát okolo dvou a čtvrt milionu korun, ale na druhou stranu budete moci sledovat závod jak ze samostatné lóže, tak i na velkoplošné LCD obrazovce.

Dostih Royal Ascot

Kromě toho si také můžete zvýšit množství adrenalinu v krvi sázkou na některého ze závodících koní. Podívejte se, z jaké nabídky vstupenek můžete vybírat a dopřejte si skutečně luxusní letní odpoledne na dostizích.

V prodeji jsou tři typy vstupenek a zážitek, jako je Royal Ascot, se nezapomíná. Navíc můžete spojit návštěvu dostihů s výletem po okolí a poznat krásy hrabství Berkshire, kde se mimo jiné nachází sídlo Jejího Veličenstva a královské rodiny – hrad Windsor.

Užitečné typy a informace o hrabství Berkshire:

NAVŠTIVTE VELKOU BRITÁNII

Naplánujte si cestu s VisitBritain Journey Planner.

VisitBritain fanouškům Británie doporučuje sledovat soutěže na Facebooku či Twitteru.

Další informace o Londýně a Velké Británii hledejte na www.visitbritain.cz.
Nejčtenější

VIDEO: V lyžařském resortu se rozbila lanovka, lidé odlétávali ze sedaček

Zrychlená lanovka v Gruzii

Zraněním osmi lidí skončil incident v lyžařském resortu Gudauri ve východní Gruzii, kde se porouchala sedačková...

Zákaz vstupu na panské. Turisté chtějí průchod cenným lesem hájit u soudu

Vstup do Rukávečské obory u Milevska v září 2010.

V Česku je na spadnutí první soudní spor o zpřístupnění turistické značené cesty, kterou zahradil majitel pozemku a...Lepšíme se, ale nejšťastnější je Finsko: sedm důvodů severského úspěchu

Finsko má krásnou lesnatou přírodu

Podle nejnovější studie z OSN je Finsko nejšťastnější zemí na světě. Mezi 196 zeměmi poskočilo na základě indexu štěstí...

Jsme jako uplakánci, přitom život v Česku je privilegium, říká cestovatel

Cestovatel Petr Horký

V 90. letech byl známý jako moderátor dětských pořadů. Nyní je Petr Horký uznávaným dokumentaristou a cestovatelem....

Za nespláchnutý záchod pokuta. V Singapuru se trestá i rákoskou

Singapurský park Gardens by the Bay. Na vandalismus tu rozhodně není místo.

Jedna z turisticky nejpopulárnějších metropolí jihovýchodní Asie je známá svou čistotou a nízkou kriminalitou. Za ty...

Další z rubriky

V Číně vznikne obří přírodní rezervace pro pandy za 1,5 miliardy dolarů

Ilustrační foto.

Bank of China slíbila, že v průběhu následujících pěti let investuje nejméně 1,5 miliardy dolarů do vytvoření přírodní...

Třikrát ke dnu a metál od Hitlera. Neobyčejný příběh jedné obyčejné lodě

Lodi je 90 let a po všech eskapádách už navždy kotví ve Stockholmu.

Vypadá tak nudně: ale šla třikrát ke dnu, zachránila 553 lidí, dostala medaili od Hitlera, potopilo ji torpédo, šly po...

Lepšíme se, ale nejšťastnější je Finsko: sedm důvodů severského úspěchu

Finsko má krásnou lesnatou přírodu

Podle nejnovější studie z OSN je Finsko nejšťastnější zemí na světě. Mezi 196 zeměmi poskočilo na základě indexu štěstí...

Najdete na iDNES.cz